ШАШКИ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

?????????????5-12 березня 2017 року в Київському палаці дітей та юнацтва пройшов Чемпіонат України з шашок-64 серед молоді та юнаків.

Змагатися за звання чемпіонів України у трьох вікових категоріях (молодь 1991 р.н. та молодші; кадети 2001 р.н. та молодші; юні надії 2007 р.н. та молодші) приїхали до столиці 156 спортсменів з 15 областей: Вінницької, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Житомирської, Івано-Франківської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської, Рівненської, а також господарі – місто Київ. 

Збірну команду Львівської області представляли учні Турківської ДЮСШ «Юність» Мар’яна Біян, Христина Зубрицька, Ірина Малетич, Софія Марусяк і Андрій Кузьо (тренер-викладач по сумісництву Богдан Москаль).

Найкращу гру серед наших юних спортсменів продемонструвала Ірина Малетич, яка була близькою до завоювання медалі. Вона посіла 6 місце серед дівчат віком до 10 років у класичній грі (контроль часу по 45 хвилин на партію кожному учаснику + 15 секунд за зроблений хід) і 5 місця у швидкій грі (контроль часу по 7 хвилин на партію кожному учаснику + 5 секунд за зроблений хід) та блискавичній грі (контроль часу по 3 хвилин на партію кожному учаснику + 2 секунди за зроблений хід).

В десятку кращих також входили серед дівчат віком до 10 років Софія Марусяк – 8 місце у класичній грі, 9 місце у блискавичній грі і 10 місце у швидкій грі та серед дівчат віком до 13 років Мар’яна Біян 8 місце у класичній грі.

Учасники змагань охоче поспілкувалися з юними спортсменами з інших областей, фотографувалися, відвідали визначні історичні місця столиці України: Хрещатик, Майдан Незалежності, Києво-Печерську лавру, «Золоті ворота», музей історії війни, та музей ТСН, де вони спробували себе в ролі ведучих телепередач.

Василь Ціко

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*