ШАШКІСТИ ДЮСШ «ЮНІСТЬ» УСПІШНО ВИСТУПИЛИ В ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЯХ

У Львові 30 листопада та 1 грудня 2019 року відбулись змагання відкритого Кубка Львівської області з шашок-64:

У змаганнях взяли участь 39 кращих шашкістів області, серед яких було 4 майстри спорту.

В підсумку у швидкій грі (рапід – 10 хв. + 5 сек. кожному до кінця партії)

володарем Кубка області став майстер спорту із Львова Володимир Возничка, набравши 12 очок з 16 можливих. Друге місце посів кандидат у майстри спорту з Тернопільської області Тарас Турчин, третє першорозрядник із Радехівщини Василь Гарнага, в активі яких також по 12 очок.

Кращий результат серед жінок – 11 очок у майстра спорту Зоряни Анісімової з міста Новий Розділ.

Успішно виступили в змаганнях вихованці Турківської ДЮСШ «Юність» (директор Василь Ціко, тренери-викладачі Богдан Москаль та Володимир Комарницький).

Так серед юнаків і дівчат до 18 років кращий результат показала Мар’яна Біян з міста Турка, до 13 років – Ірина Малетич з міста Турка, до 10 років – Іван Щегольський із Яворівського району.

Цікаво пройшов і бліц-турнір (3 хв. + 2 сек. кожному до кінця партії)

Чотири учасники: майстер спорту із Жовкви Іван Бутляр, майстер спорту із Львова Володимир Возничка, майстер спорту, чемпіон світу серед шашкістів з вадами зору Іван Фідик з Дрогобича та кандидат у майстри спорту з Тернопільської області Тарас Турчин набрали по 13 очок з 18 можливих. За результатами додаткових матчів перше місце посів Іван Бутляр, друге – Іван Фідик, третє – Володимир Возничка.

Кращий результат серед жінок і дівчат  у бліц-турнірі показала турківчанка Христина Зубрицька, яка одержала в нагороду кубок в жіночій номінації.

Серед юнаків і дівчат до 18 років кращий результат показала Мар’яна Біян, до 13 років – Ірина Малетич, до 10 років – Андрій Комарницький. Всі з міста Турка.

Також призерами в своїх номінаціях стали юні турківчани Андрій Кузьо, Софія Марусяк, Діана Ференц та Ігор Кузьо.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*