Шанс повернутися до трудової діяльності!

IMG_20170922_110804

Сьогодні, 22 вересня, в Турківському районному центрі зайнятості відбувся семінар за участю заступника голови Турківської райдержадміністрції Юрія Лила, голови комісії з припинення юридичної особи Мирослави Павлик,  заступників Турківського районного управління соціального захисту населення Богдана Бегея та Іванни Кожан. На захід запросили краян, котрі погодилися спробувати свої сили у пілотному проекті, що має на меті залучити до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

Під час цікавої розмови директор РЦЗ Мирослава Павлик ознайомила присутніх із шляхами повернення краян до активного трудового життя, зокрема, забезпечення їх постійним місцем праці, скерування на виконання робіт тимчасового характеру або ж надання фінансової допомоги на поворотній основі для відкриття власної справи.

Мирослава Миронівна наголосила, що задля успішної реалізації підприємницьких ініціатив спеціалісти ввіреної їй установи організовують професійне навчання з аспектів ведення підприємницької діяльності, надають безоплатні консультації з питань самозайнятості, у т. ч. щодо виповнення бізнес-плану.
Наприкінці конструктивної бесіди сторони акцентували на необхідності поширення серед непрацюючих працездатних членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб інформації щодо переваг участі у програмі, спрямованій на ефективне повернення їх на ринок праці у якості найманого персоналу або ж як підприємців.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*