Шановні жителі Турківщини!

В Україні та Львівській області зокрема триває спалах небезпечного захворювання – коронавірусної інфекції COVID-19.

Ситуація із захворюваністю на Турківщині, на жаль, теж не дає підстав для оптимізму. У районі вже зафіксовано 81 випадок інфікування коронавірусом, 7 померли.

Закликаю мешканців району піклуватися про своє здоров’я, дотримуватися рекомендацій відносно профілактики зараження, а у разі поганого самопочуття та явних ознак респіраторного захворювання – негайно звертатися до сімейного лікаря.

Наголошую про особисту відповідальність власників закладів громадського харчування про дотримання всіх протиепідемічних норм і правил, які передбачені при обслуговуванні бенкетів (весіль, хрестин і ін.).

Всечесні отці! Просимо Вас по можливості здійснювати богослужіння на відкритій території прилеглій до храму. Прошу наших священників — духовних лідерів громад з розумінням і відповідальністю поставитися до вимог карантину та вберегти від захворювання себе та членів своїх парафій.

Від нашої з вами свідомої поведінки залежить, як швидко наш регіон зможе повернутися до звичайного повсякденного життя.

 

З повагою

Голова райдержадміністрації        Віталій БАБЯК

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*