Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви!

Без названия

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем вчителя.

Учитель – професія унікальна. Вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття.

Символічно, що День працівника освіти ми святкуємо саме восени. Як гарна, погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так і Ви, шановні освітяни, даєте неоцінені скарби людських якостей, які є такими важливими у житті.

Знаємо, що кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує. Разом з тим відповідає і за самого себе, свою професійну підготовку, право носити таке високе й почесне звання. В умовах суперечливого сьогодення все це здається непросто. Велика подяка Вам зате, що, свій обов’язок виконуєте гідно.

Велике щастя мати вчителя доброго, щирого, який навчає бути Людиною.

Велике щастя мати мудрого, талановитого вчителя, який уміло передає нам свої знання та вміння.

А найбільше щастя для вчителя – бачити у своїх учнях продовження себе. Хай засіяна невтомною працею освітянська нива дає багаті врожаї нових талантів, яскравих особистостей та визначні перемоги й здобутки в житті.

Нехай посміхається Вам доля, на довгих стежинах життя супроводжують віра й наснага, надія та людська шана. Бажаю Вам невичерпних творчих сил, натхнення, щастя, довгої людської пам’яті.

З повагою

Голова райдержадміністрації        Олександр ЛАБЕЦЬКИЙ

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*