Шановні суб’єкти господарювання!

З метою промоції регіону та допомоги суб’єктам господарювання у налагодженні нових контактів, виходу на зовнішні ринки Служба експортера Львівської обласної державної адміністрації виступила з ініціативою розширення каталогу «Експортний потенціал Львівщини». 

З огляду на сказане, зацікавлених підприємств району/міста, які бажають представити своє підприємство у даному каталозі просимо заповнити Анкету.
Каталог «Експортний потенціал Львівщини» представлятиме область на різних міжнародних бізнес-форумах, виставках, зустрічах у форматі В2В/B2G з іноземними делегаціями.

Запрошуємо Вас долучитися до формування Каталогу та пропонуємо надати інформацію про Ваше підприємство для безкоштовного розміщення.
Заповнені Анкети в термін до 25.06.2019 року просимо надсилати на електронну адресу відділу економічного розвитку і торгівлі Турківської районної адміністрації turka_rda_ue@ukr.net.

За більш детальною інформацією звертатись у Службу експортера департаменту економічної політики облдержадміністрації за тел.: (0322) 261-27-13 / 261-26-65.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*