ШАНОВНІ СЛУЖИТЕЛІ ЦЕРКВИ!

Турківський РС ГУ ДСНС України у Львівській області повідомляє, що стан дотримання законодавства з питань пожежної безпеки культових споруд в Львівській області продовжує викликати серйозне занепокоєння як керівництва Міністерства, так і керівництва Головного управління.

В 2012  році в культових спорудах держави виникло 28 пожеж. Переважна кількість, а саме 18 пожеж з 28, виникали в західному регіоні України (це такі області як: Львівська – 5, Чернівецька, Тернопільська та Івано-Франківська – по 3, Рівненська та Закарпатська – по 2).

Стан дотримання законодавства з питань пожежної безпеки культових споруд та пам’ятників архітектури в державі продовжує викликати серйозне занепокоєння.

Орієнтовна причина пожежі – коротке замикання електромережі.

Тільки протягом січня-лютого поточного року в культових спорудах виникло 4 пожежі.  Так, 7 січня виникла пожежа в будівлі Миколаївського храму Московського патріархату у с. Волошки Ковельського району Волинської області. 28 січня виникла пожежа в Українській греко-католицькій церкві «Богоявлення Господа Нашого Ісуса Христа» у с. Головецько Сколівського району Львівської області.  5 лютого виникла пожежа в Українській греко-католицькій церкві «Пресвятої Богородиці» у с. Добровляни Тисменського району Івано-Франківській області. Всі вищезазначені об’єкти являються пам’ятниками архітектури.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*