Звернення голови райдержадміністрації Олександра Лабецького з нагоди 98-ї річниці проголошення Західноукраїнської Народної Республіки

images

Шановні мешканці Турківщини!

Щиросердечно вітаю вас з нагоди 98-ї річниці проголошення Західноукраїнської Народної Республіки – важливої події в історії боротьби за Українську державність. 98 років тому Українські Січові Стрільці повернули державність Галичині після століть чужоземного панування, перетворивши у чин леліяну у серці нації державницьку ідею.

У 1918 році загони Українських стрільців під командуванням Дмитра Вітовського зайняли ключові позиції у Львові. Незабаром було проголошено Західноукраїнську Народну Республіку.  Це був національний здвиг, який увійшов в історію і став одним із чинників, які заклали підвалини нашої незалежності.

Переможна українська національна революція підняла синьо-жовтий прапор над Львовом. Хоч і проіснувала недовго, проте стала яскравою сторінкою героїчної боротьби українського народу за незалежність. Ці листопадові події вкотре показали щире прагнення українців жити у вільній демократичній суверенній державі. Українці відчули себе господарями у власній хаті.

З нагоди свята бажаю усім жителям  Турківщини міцної і непохитної віри в краще майбутнє України, зичу миру і щастя, добробуту і наснаги до творіння добрих справ в ім’я рідної держави, в ім’я великого українського народу!

Нехай рішучість, відвага  цих історичних подій буде взірцем для нас усіх. А подвиг Українських Січових Стрільців та Української Галицької Армії надихає новітніх героїв,  українських військовиків на захист  нашої держави.

Слава Україні!

Героям слава!

З повагою,

Голова райдержадміністрації         Олександр Лабецький

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*