Шановні мешканці Турківщини!

У зв’язку із пандемією коронавірусу у світі та обмежувальними заходами, введеними в Україні, відповідно до постанови КМУ від 11 березня 2020 року № 211, на виконання протоколу позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 15 березня 2020 року № 7, обмежено доступ до центрів обслуговування клієнтів надавачів комунальних послуг, соціальних послуг та центрів надання адміністративних послуг; запроваджено дистанційний режим роботи працівників та переведено обслуговування клієнтів в онлайн режим.
З огляду на вищевказане, 16 березня 2020 року у Турківській районній державній адміністрації було проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій за участю служб району (Протокол позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 16 березня 2020 року № 4).

На Комісії було вирішено обмежити доступ до відділу надання адміністративних послуг та державної реєстрації районної державної адміністрації, а окремим установам та організаціям району запровадити дистанційний режим роботи працівників. Закрито роботу закладів громадського харчування та торгівельно-розважальних центрів (крім аптек, автомобільних заправ очних станцій та продуктових торгівельних закладів).

Заборонені збори людей у групах більше 10 осіб, пересування громадян між населеними пунктами, а також в громадських місцях без крайньої потреби,
запроваджено дистанційний режим роботи працівників,
переглянуто режим роботи громадського транспорту.

Турківська районна державна адміністрація та Турківська районна рада переходять на режим роботи з обмеженим доступом. Закликаємо відвідувати установу лише для вирішення термінових та невідкладних питань. Усі інші питання просимо вирішувати за допомогою телефонного зв’язку, електронним та звичайним поштовими відправленнями.
Контактні номери телефонів Турківської районної державної адміністрації: приймальня голови Турківської райдержадміністрації: 3-14-81, голови Турківської районної ради 3-14-92. Телефони керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, окремих служб району, установ та організацій району знаходяться у чергових приймалень районної державної адміністрації та районної ради та на веб-сайті райдержадміністрації.
Всі консультації та роз’яснення відділу надання адміністративних послуг та державної реєстрації Турківської районної державної адміністрації можна отримати у телефонному режимі за номером 3-13-28, а також надіслати звернення на електронну адресу: tyrka.cnap@ukr.net.
Керівництво райдержадміністрації та ради працюватиме у звичному режимі.

Заздалегідь приносимо вибачення за можливі створені незручності.

Просимо зберігати спокій та не поширювати паніку. У своїх твердженнях використовувати офіційні джерела інформації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*