Шановні краяни Турківщини!

3a7dc35e545a03e34dfca2b8f1db120c_XL

Гідність – це одна з найнеобхідніших якостей людини. Людина, сповнена почуття власної гідності, завжди посяде достойне місце в суспільстві, а народ, який плекає у собі національну гідність, буде знаний і шанований у світі.

Сьогодні, 21 листопада вся Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції (2004 року) і Революції Гідності (2013 -2014 років).

Тоді сотні тисяч українців вийшли на Майдан у Києві та на площі у своїх містах, аби показати, що їм небайдужа доля своєї країни, що кожен готовий творити майбутнє власниками руками. Однак цей шлях був тернистий, оскільки злочинний режим часів Януковича усіма можливими способами придушував волю народу: побиття студентів, диктаторські закони 16 січня, убивства на Майдані. Тож, окрім європейського шляху, нам довелося виборювати права на свободу та гідність, право на вільне життя у власній державі. І для того, аби наші діти жили у кращій країні, герої Майдану заплатили найвищу ціну — власне життя.

Низько вклонімося всім захисникам української державності, подвигу загиблих патріотів, які пішли у вічність заради нашого з вами майбутнього. Бажаю усім мирного неба над головою, єдності, благополуччя і добробуту!

Слава Україні! Героям Слава!

Голова Турківської районної

державної адміністрації                     Олександр ЛАБЕЦЬКИЙ

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*