Шахти Львівщини зможуть компенсувати втрату видобутку вугілля на Донбасі

images

За рахунок введення в дію нових вже підготовлених лав, шахти Львівщини зможуть максимально компенсувати втрату видобутку вугілля на Донбасі в кількості 1,2 млн.тонн.

Про це повідомив т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський під час робочої зустрічі з віце-прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом та Міністром енергетики та вугільної промисловості України Юрієм Проданом.

Згідно з програмою розвитку гірничих робіт, в IV кварталі 2014 року в ДП «Львіввугілля» передбачено ввести в роботу 2 нові лави – № 134 на шахті «Степова» та №306 на шахті «Відродження», що дасть  можливість збільшити вуглевидобуток на 2000 тонн в добу. Також заплановано провести технічне переоснащення (повну конвеєризацію) ВП “Шахта “Відродження”.

За умови виконання запланованих заходів, вуглевидобуток у ДП “Львіввугілля” можна очікувати в об’ємі 7000-7500 тонн на добу.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*