Шахтарі Львівщини заручились підтримкою нардепів у необхідності додаткового фінансування

Народні депутати від Львівщини лобіюватимуть звернення шахтарів щодо необхідності державної підтримки вугільної галузі та технічного переоснащення ДП “Львіввугілля”, кошти на що потрібно передбачити у Державному бюджеті на 2016 рік.

Про це йшлося під час зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з народними обранцями у п’ятницю, 2 жовтня.

“Мінімальна потреба в коштах для ДП “Львіввугілля” на 2016 рік становить 480 мільйонів гривень для виплати зарплати гірникам, а також 436 мільйонів гривень — для технічного переоснащення шахт”, – зазначив заступник генерального директора ДП “Львіввугілля” Олег Акімов.

Олег Акімов також розповів, що критичним є стан гірничого устаткування на шахтах, які зношені на 90%, тому актуальним є питання інвестування у вугільну галузь Львівщини.

У свою чергу, голова ОДА звернувся до представників ДП “Львіввугілля” з пропозицією розробити та представити програму розвитку та інвестування вугільної галузі, для того, щоб вийти на збільшення обсягів видобутку, а також можливості переоснащення шахт області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*