Шахтарі Львівщини потребують державної підтримки,- зустріч Олега Синютки з гірниками

Питання погашення заборгованості перед шахтарями Львівщини обговорили під час зустрічі голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка з представниками ДП “Львіввугілля” та Львівської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості України у понеділок, 28 вересня.

За словами представників вугільної галузі, вкрай важливо включити до державного бюджету на 2016 рік видатки на підтримку вугільної галузі України у сумі близько 2,5 млрд гривень. “Про державну підтримку вугільної галузі ми поговоримо з народними депутатами від Львівщини найближчим часом, – сказав Олег Синютка. – У цьому питанні я на вашому боці і все що від мене залежить – зроблю”.

Також голова ОДА запропонував ініціювати виїзне засідання підкомітету Верховної ради України з питань вугільної промисловості у Львівській області. Окрім того, під час зустрічі також обговорили питання проведення виїзної наради щодо проблемних питань роботи центральної збагачувальної фабрики.

Нагадаємо, що у п’ятницю, 25 вересня, на рахунки ДП “Львіввугілля” надійшло 44 мільйони гривень. З них 24 млн грн – кошти державної підтримки та 20 млн грн – від ДП “Вугілля України” за відвантажене вугілля. Усі гроші скеровано на виплату заробітної плати. Таким чином погашено 44 млн грн (47,2%) боргу з виплати заробітної плати за серпень.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*