Сервісне обслуговування платників податків – крок на зустріч бізнесу

В Турківському відділенні Самбірської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області відбулась зустріч заступника начальника – начальника Турківського відділення Марії Павлович з представниками бізнесу Турківщини.

Як зазначила начальник відділення Марія Павлович, метою таких зустрічей є налагодження партнерських стосунків з платниками податків та вивчення проблем, з якими зустрічається бізнес при адмініструванні податків та поданні звітності.

В ході зустрічі Марія Павлович зупинилася на створенні сприятливого бізнес-клімату для розвитку малого і середнього підприємництва, зокрема на відкритості, прозорості у сплаті всіх податків та зборів та переході на новітні форми і методи роботи.

Також звернула увагу присутніх, що в приміщенні Турківського відділення Самбірської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області функціонує Центр обслуговування платників. Сьогодні Центр є справжнім осередком надання сучасних сервісних послуг. Працівники відділення забезпечують своєчасне, комфортне та якісне обслуговування всіх відвідувачів Центру обслуговування платників.

На завершення зустрічі Павлович М.І. висловила подяку всім платникам. «Впевнена, що сьогоднішня наша зустріч стане кроком до налагодження більш тісних партнерських стосунків та конструктивної співпраці між органами Державної фіскальної служби та платниками податків. Ми налаштовані на активну роботу з бізнесом, адже наша спільна праця полягає у стабільності та покращенні економічної ситуації та пошуку нових перспектив розвитку бізнес-клімату»,- такими словами Марія Павлович закінчила зустріч.

На завершення заходу учасники отримали відповіді на свої проблемні запитання і, як результат, намітили шляхи їх вирішення. Запрошені підприємці розповіли, що їм імпонує такий формат зустрічі, де можна висловити власну думку, бути почутим і розраховувати на позитивний результат.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*