«Серце до серця»

Изображение 344«Давайте, разом допоможемо діткам побачити світ!!!» 

Відповідно до розпорядження голови Турківської районної державної адміністрації від 7 квітня 2014 року №79 на Турківщині  стартувала 9 акція БФ “Серце до серця” в 2014 році відбувається з 7 по 27 квітня. ЇЇ мета – закупівля обладнання для дітей з вадами зору з метою лікування косоокості. Долучайтеся до акції, волонтери, давайте допоможемо маленьким мешканцям Львівщини отримати дороговартісне медичне обладнання, яке полегшить їх життя!

«Фонд «Серце до Серця» є платформою для єднання добрих та щирих сердець з усієї України. Тут ми об’єднуємо зусилля та можливості для єдиної справи – допомоги хворим дітям. Результатом плідної діяльності є щорічне зростання кількості активних волонтерів та партнерів і, відповідно, дітей, які отримали адресну допомогу, та покращення ситуації  з обладнанням в обласних дитячих лікарнях для безоплатного користування. Ми прагнемо зменшити суспільну напругу шляхом привернення уваги до необхідності виховання молоді  у мирному та приязному середовищі.»

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*