«Серце до серця»: на Львівщині зібрали гроші для дітей з вадами слуху

blog_00000029З метою збору коштів на придбання медичного обладнання для лікарень України та закупівлі слухових апаратів для допомоги дітям з вадами слуху з 7 по 28 квітня на Львівщині проходила VIII Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» – «Почуй світ».

У загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах області була проведена роз’яснювальна робота серед учнів щодо збору коштів. До участі в акції залучились волонтери з числа учнів шкіл, члени органів учнівського самоврядування. Зокрема, управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради спільно з представниками Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» організували зустрічі з координаторами шкіл, провело навчання волонтерів. У Львові, Червонограді, Бориславі, Моршині, Трускавці, Яворівському, Бродівському, Буському, Стрийському, Самбірському, Пустомитівському, Кам’янка-Бузькому, Жовківському, Золочівському, Турківському районах в рамках акції проведені бесіди на уроках основ здоров′я і медико-санітарної підготовки, виховні години «Від серця до серця», «Тільки ті держави стають великими, у яких великі малі люди», «Нехай добро сторицею вернеться», «Відкрий своє серце для доброти», «Будь милосердним, вмій почути чужу біду», «круглі столи», благочинні концерти, організовані конкурси малюнків «Очі – дзеркало душі», «Світ очима дітей», «Хай живе у світі доброта!» ,виставки шкільних газет «Почути дитину – почути небеса», проведено спортивні змагання.

У школах-інтернатах, в рамках акції, проведено тематичні бесіди, виховні години, організовані конкурси малюнків. У дошкільних навчальних закладах проведені тематичні читання творів для дітей «І травинку, і пташатко, і дівчинку, і хлоп’ятко – всіх люби і бережи!». У шкільних бібліотеках оформлені куточки літератури про відомих меценатів і благодійників, у т.ч. про Матір Терезу, Андрея Шептицького.

Важливо, що учні загальноосвітніх навчальних закладів відгукнулись на проблеми щодо лікуванням хворих учнів-однокласників. За рішенням органів учнівського самоврядування передано хворим дітям доброчинні внески: у Самбірському районі 26 186 грн., у Стрийському районі 8 561 грн., у м. Бориславі 2 500 грн., у м. Червонограді 19 509 грн., Сихівському районі м. Львова 7 008 грн., Франківському районі м. Львова 2 426 грн., Шевченківському районі м. Львова 2 600 грн. на загальну суму 68 790 грн.

Найбільше коштів під час проведення акції зібрано у Червонограді, Трускавці, Бориславі, Яворівському, Золочівському, Кам′янко-Бузькому, Миколаївському, Пустомитівському, Самбірському, Стрийському, Турківському, Яворівському районах, Шевченківському, Сихівському, Франківському, Залізничному районах м. Львова.

Слід відзначити участь учнівських, педагогічних колективів державного ліцею з посиленою військовою підготовкою імені Героїв Крут, Добромильської спеціальної школи-інтернату, Великолюбінської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, санаторної школи-інтернату № 1, Лопатинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, Самбірського державного педколеджу ім. І. Филипчука, обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді, обласного дитячого еколого-натуралістичного дитячого центру та колективу обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у Всеукраїнській акції «Серце до серця».

Під час Всеукраїнської благодійної акції зібрано кошти у сумі 190 375 грн.

На рахунок Всеукраїнського благодійного фонду учнівськими та педагогічними колективами «Серцем до серця» перераховано 121 585 грн.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*