Сергій Василенко взяв участь у відкритті Львівського Міжнародного форуму індустрії туризму і гостинності

DSC_1596Заступник голови Львівської облдержадміністрації Сергій Василенко сьогодні, 30 жовтня, взяв участь у відкритті Львівського Міжнародного форуму індустрії туризму і гостинності.

Заступник керівника області привітав іноземних та регіональних партнерів із відкриттям заходу, а також висловив подяку організатору форуму.

«Приємно констатувати, що Львівщина стає все більш привабливою для туристів і для туристичних інвестицій. Змінився і сам підхід Львівської облдержадміністрації до розвитку туристичного комплексу. Реалізовуються нові проекти із вдосконалення інфраструктури, активно здійснюється ефективна маркетингова політика в формування туристичного бренду регіону. – зазначив Сергій Василенко,- Розробляються також нові туристичні маршрути, створюється привабливе соціально-культурне середовище, впроваджуються культурно-мистецькі проекти»,- додав він.

Окрім цього заступник голови ОДА побажав всім учасникам форуму яскравих вражень та плідної роботи.

Зазначимо, участь у форумі беруть представники 4 іноземних країн та 8 областей України, а також 20 районів Львівської області. Форум індустрії туризму і гостинності триватиме до 1 листопада в м.Львів у Палаці спорту «Україна» (вул. Мельника, 18).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*