Семінар-навчання з використання електронної системи публічних закупівель «PROZORRO»

images-3Сьогодні, 14 вересня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила для органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів районної державної адміністрації, в залі засідань районної ради було організовано та проведено семінар-навчання з використання електронної системи публічних  закупівель «PROZORRO».  На семінарі  виступив начальник відділу тендерної політики департаменту економічного розвитку Тарас Ситник, який детально розкрив перед аудиторією широке коло питань, що стосуються використання електронної системи публічних закупівель “Prozorro”, а саме:

  • Допорогові закупівлі та Відкриті торги.
  • Плани закупівель.
  • Інформаційна допомога щодо проведення електронних закупівель.

«Prozorro» – елемент реформи публічних закупівель. Це відкритість, прозорість та дієвість, це система яка змінить країну на краще.

Тарас Ситник ознайомив присутніх із принципами роботи електронної системи «Prozorro». Він пояснив, як ефективно організовувати закупівлі та працювати з тендерною документацією. Окрім того, на семінарі здійснили огляд нового Закону «Про публічні закупівлі» та загалом нормативних актів, що стосуються торгів.

В ході семінару Тарас Ситник розповів учасникам  про оскарження допорогових закупівель та відкритих торгів, а також про контроль та відповідальність у сфері публічних закупівель.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*