Семінар – навчання щодо підвищення заробітної плати та влаштування трудових відносин із роботодавцями району

IMG_20180208_113841

У четвер, 8 лютого, у приміщенні Турківської районної філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся семінар – навчання щодо підвищення заробітної плати та влаштування трудових відносин із роботодавцями району за участю заступника голови Турківської райдержадміністрації Юрія Лила та інспектора головного управління Держпраці у Львівській області Миколи Волянського.

Основна увага присутніх була акцентована на тому, що невід’ємним правом кожного громадянина, яке йому гарантує Конституція України, є прийнятна робота та гідна за неї зарплата.

Від величини винагороди залежить сума податку з доходів фізичних осіб – одного з основних джерел наповнення місцевих бюджетів. Роботодавець і найманий працівник повинні чітко знати: тільки офіційне працевлаштування гарантує гідну та забезпечену старість. Особливо це треба враховувати тепер, у період модернізації пенсійної системи.

Під час диспуту запитання – відповіді присутніх роботодавців району цікавили питання стосовно нової квоти на працевлаштування осіб передпенсійного віку, терміни виплати заробітної плати, відповідальність за затримку розрахунку при звільненні, соціальна відпустка матерів, оформлення трудових договорів і ряд інших наболілих питань, на які були дані вичерпні відповіді згідно чинного законодавства.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*