Семінар-навчання на Турківщині

Нещодавно в приміщенні Турківської РДА відбувся семінар-навчання за участю фахівців Турківського відділення Самбірської, представників Старосамбірського об`єдноного управління Пенсійного фонду та Турківського районного центру зайнятості.

В ході семінару розглядались питання основних змін в законодавстві щодо підвищення мінімальної заробітної плати, особливостей нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб та військового збору, правильності заповнення звітності з податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску.

На зустріч були запрошені бухгалтери підприємств Турківщини, державних та комунальних установ і організацій, представники засобів масової інформації.

Присутні активно долучилися до обговорення порушених питань. Проведена зустріч вкотре  підтвердила, що конструктивний діалог з платниками дозволяє ефективно вирішувати проблемні питання, що, в свою чергу, сприяє стабільному наповненню бюджетів усіх рівнів.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*