Семінар-нарада на тему: «Про публічні закупівлі, проведені у системі електронних закупівель «Prozorro”

???????????????????????????????

Сьогодні, 1 грудня, відбулася семінар-нарада на тему: «Про публічні закупівлі, проведені у системі електронних закупівель «Prozorro», основними завданнями якого було ознайомлення розпорядників бюджетних коштів з моніторингом публічних закупівель, а також вирішенням проблемних питань, які виникали у замовників під час проведення закупівель в електронній системі.

???????????????????????????????

Провела семінар начальник управління фінансового аналізу та регіонального розвитку департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Мирослава Лазорищак. Було акцентовано увагу на тому, що не завжди  розпорядники бюджетних коштів використовують електронні майданчики для проведення допорогових закупівель. Хоча економія від електронних закупівель очевидна. В області економія складає 1 млрд 450 млн грн, у Турківському районі районі — 0,9 млн грн.

У семінар взяли участь представники розпорядників бюджетних коштів з району та міст Турківщини.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*