Село у пріоритеті: на Львівщині напрацьовують концепцію покращення інтеграції розвитку сільського господарства

23 серпня, за участю заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Олени Ковальової у Львівській ОДА відбулось виїзне засідання Робочої групи з питань розвитку сільських територій Офісу підтримки реформ при Міністерстві аграрної політики та продовольства України і асоціації «Підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім».

Учасники засідання ознайомились із досвідом Львівської області з підтримки розвитку сільського господарства, а також діяльністю обласних фондів підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

Під час засідання голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка наголосив на важливості інтегрованого розвитку сільських територій.

«Для нас сьогодні дуже важливим є інтегрований розвиток сільських територій. Першочерговими є потреби людини, яка зробила свій вибір на користь села та роботи в аграрному комплексі. З точки зору інфраструктури ми бачимо два напрямки: це дорожня інфраструктура та комунікаційна структура у сфері ІТ, – наголосив Олег Синютка.- Ми розуміємо, що якщо ми зможемо провести в село  оптоволоконний зв’язок, це дозволить господарю бути поінформованим та інформаційно об’єднатись із усім світом. Важливою також є соціальна інфраструктура: громадська соціальна інфраструктура та житло. Інтегрований розвиток дасть можливість по перше зупинити відтік людей з села, з іншої сторони – великий поштовх для розвитку.

Важливість на орієнтації на потреби селянина, власника господарства наголосила і заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова.

«Коли ми говоримо про зайнятих у сільському господарстві, значні прирости, великі надходження від експертної виручки ми не можемо не розуміти, що за цим всім стоїть людина. Господарська структура нашої країни склалася таким чином, що достатньо велика кількість продукції експортується великими потужними  компаніями, але є значна кількість продукції яка має задовольнити внутрішній попит, і саме вона виробляється тими невеликими виробниками, які є соціально-економічною основою сільських територій та сільських громад», – зазначила Олена Ковальова.

Окремо присутні зупинились на Комплексній програмі підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 року, зокрема, в частинні надання кредитів на поворотній основі на реалізацію бізнес-планів та можливості знайти нові підходи для розвитку сільських територій.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*