Щодо залучення фінансування

02Львівська обласна адміністрація в рамках міжнародного партнерства налагоджує тісну співпрацю з Європейським банком Реконструкції та Розвитку.

У найближчій перспективі повинні відбутися робочі зустрічі із фахівцями ЄБРР стосовно напрацювання конкретних напрямів роботи.

Для загального розуміння діяльності ЄБРР наводимо пріоритети у роботі цієї організації, а також приклади проектів, які уже реалізуються у Львівській області:

1.Інфраструктурний розвиток міст:

Кредити надаються згідно положень п.3 ст.16 бюджетного кодексу України (наприклад, реалізований у 2016 році проект «Створення швидкісної лінії трамваю та впровадження електронної оплати проїзду у м. Львові»).

  1. Розвиток суб’єктів господарювання усіх форм власності.

Кредити надаються державним і приватним підприємствам (наприклад, підписана угоди між ТзОВ ТВК Львівхолод та Європейським банком Реконструкції та Розвитку, щодо отримання деномінованого у гривні кредиту на розширення діяльності мережі супермаркетів «Рукавичка» на суму 135 млн. гривень).

Рекомендуємо особливу увагу звернути на проекти, які стосуються альтернативної енергетики, переробки біомаси та біогазу.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*