Щодо заходів із запобігання поширенню коронавірусу

Всечесні отці!

Районна державна адміністрація засвідчує Вам повагу та змушена вкотре звернутися з проханням про таке.

На жаль, в Україні та Львівській області зокрема триває спалах небезпечного захворювання – коронавірусної інфекції COVID-19. Керівництвом нашої держави введено низку обмежувальних заходів задля мінімізації ризиків розповсюдження інфекції на території України. Ріст кількості хворих має своє пояснення – пом’якшення карантинних заходів сприяло збільшенню кількості виявлених хворих.

Звертаємо Вашу увагу,  що з 1 серпня 2020 року набуває чинності постанова Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» відповідно до якої державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій буде встановлено “зелений”, “жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в кожному регіоні України.

Також нагадуємо, що на даний час заборонено проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. Організатори заходів відповідальні за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра.

Просимо священнослужителів вживати всіх протиепідеміологічних заходів щодо недопущення поширення вірусної інфекції, та проявляти відповідальність за вірян,  надаючи перевагу проведенню літургій на подвір’ях храмів.

Зважаючи на вагомий авторитет церкви в Україні, особливо у Львівській області, яка завжди реагує на виклики, що з’являються в суспільстві, віримо, що спільними зусиллями зуміємо швидко подолати небезпеку епідемії та вберегти найцінніше – життя людини.

 З повагою

 Голова                                         Віталій БАБЯК

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*