Щодо участі  в конкурсах  на отримання грантів

Посольство Сполучених Штатів Америки в Києві оголошує два конкурси на отримання грантів від посольського фонду США зі збереження культурної спадщини (Фонд АFCP).

  1. 1. Конкурс «Невеликий грант» для проектів від 10 тисяч до 200 тисяч доларів США.

Конкурс «Невеликий грант» відбуватиметься в один тур. В рамках цієї програми Фонд АFCP приймає пропозиції по 10 грудня 2016 року. Програма «Невеликий грант» спрямована на збереження пам’яток культури, музейних колекцій та традиційних мистецьких форм.

2. Конкурс «Великий проект» для проектів від 200 тисяч до 500 тисяч доларів США.

Конкурс «Великий  проект» відбуватиметься у два тури. В рамках цієї програми Фонд АFCP прийматиме пропозиції на перший тур до 10 грудня 2016 року. Переможці першого туру будуть запрошені для участі у другому турі наприкінці лютого 2017 року. Програма «Великий  проект» спрямована на збереження визначних археологічних об’єктів, історичних будівель, пам’ятників та музейних колекцій, що мають виняткову цінність у відображенні чи інтерпретації спадщини країни чи регіону.

Детальну інформацію щодо умов проведення конкурсів можна отримати на сайті Сполучених Штатів Америки в Києві ( адреса сайту – https://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/uk/current.html)

РР

 

 

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*