Щодо участі у міжнародному проекті  «TRIPS for ACTION B&V»

Без названия

24-27 травня вже вдруге відбудеться молодіжний візит «TRIPS for ACTION B&V» для активних людей, які займаються розвитком молодіжних ініціатив у Львівській області.Під час поїздки планується ознайомитись з громадською діяльністю, функціонуванням молодіжних просторів та організацією молодіжної політики у Відні та Будапешті.

Під час переїздів учасники разом напрацьовуватимуть ідеї створення локальних молодіжних просторів – автобус перетвориться на молодіжний коворкінг.

Обов’язкові вимоги до учасників:

– наявність біометричного паспорта / дійсної візи  та страхівки на період поїздки;

– проживати у Львові або Львівській області;

– вік від 18 до 25 років;

– володіння середнім рівнем англійської мови.

Організатори покривають транспортні витрати, а також легкий перекус в дорогу.Програма поїздки насичена та передбачає інтенсивне навчання за допомогою методів неформальної освіти.

Усі охочі повинні заповнити анкету за посиланням: https://goo.gl/forms/dI1spOplSKHnlqRs2 та виконати творче завдання.Термін подачі заявки – до 06.05.2018. Організатори зв’яжуться з відібраними учасниками до 09.05.2018.

Організатори: департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації та Львівський обласний молодіжний центр.

Контактна особа: Софія Курман,0685121268.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*