Щодо стану підготовки до опалювального періоду 2020-21 років

22 вересня 2020 року голова Турківської райдержадміністрації Віталій Бабяк взяв участь у нараді в режимі відеоконференції під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика щодо стану підготовки до опалювального періоду 2020-21 років.

Розглянуто питання забезпечення сталого проходження підприємствами житлово-комунального господарства об’єктами соціальної сфери та інфраструктури до осінньо-зимового періоду 2020/21 років та наголошено на якісному та вчасному виконанні ремонтних та підготовчих робіт тепло- та водопостачального обладнання та мереж, вчасному заповненні систем опалення, а також підписанні актів і паспортів готовності житлового фонду області до опалювального сезону.
Зазначимо, що опалювальний сезон у Львівській області розпочнеться орієнтовно 15 жовтня. Опалення в будинках з централізованим теплопостачанням вмикається тоді, коли впродовж трьох днів середньодобова температура опускається нижче, аніж 8 градусів за Цельсієм.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*