Щодо реалізації програми підтримки малого та середнього бізнесу COSME  

Без названия Департамент економічної політики облдержадміністрації інформує про реалізацію європейської програми підтримки малого та середнього бізнесу «Competiveness of Small and Medium Enterprises» (далі – COSME) в рамках співпраці Уряду України з Європейським союзом. COSME – це набір тематичних проектів та програм на період з 2014 по 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 млрд євро. Перелік програм, що визначаються Європейською комісією, щороку змінюється та викладається в окремому документі – Робочій програмі. Доступна для України Робоча програма на 2017-й рік складається із 22 підпрограм, які класифіковано за трьома напрямками: полегшення виходу на зовнішні ринки; поліпшення умов для конкурентоспроможності; формування культури ведення бізнесу. Право участі у програмах COSME має український малий та середній бізнес, громадські організації, установи, агентства регіонального розвитку, освітні заклади. Будь-які українські бізнес-асоціації, профспілки, кластери, органи державної влади, отримують можливість і право брати участь в проектах COSME. Окремі вимоги до учасників прописані у спеціальних критеріях для кожної з підпрограм. Для того, щоб взяти участь у будь-якому конкурсі в рамках проекту COSME, необхідно здійснити такі покрокові дії:

 1. Зайти на https://ec.europa.eu/easme/en/cosme та обрати потрібний конкурс. Інформація постійно оновлюється, тому необхідно слідкувати за оголошеннями на цьому сайті.
 2. Переконатись у тому, що кінцевий строк подачі заявки ще не настав та ваша організація відповідає критеріям конкурсу.
 3. Уважно прочитати опис та умови конкурсу та завантажити для заповнення форми, які мають знаходитися нижче під описом конкурсу. Подача проектної пропозиції здійснюється лише онлайн.
 4. Якщо виникнуть запитання з приводу заповнення форм, ви можете звернутися за консультацією до контактного центру European Enterprise network (EEN). Надавати заявки та брати участь в EEN можна через членів консорціуму, який в Україні складається з:
 5. Міністерство економічного розвитку та торгівлі;
 6. Міністерство зовнішніх справ України (Представництво України при ЄС);
 7. Інститут фізики НАН України;
 8. Державна бюджетна установа «Київський міський центр з інвестицій та розвитку»;
 9. Торгово-промислова палата України;
 10. Київський Національний Університет ім. Тараса Шевченка;
 11. ВГО «Споживач» (бізнес-асоціація з головним офісом у Дніпропетровську);
 12. Нова Міжнародна Корпорація (високотехнологічна українська компанія).
Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*