Щодо призначення субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива

69Управління соціального захисту населення Турківської райдержадміністрації, починаючи з березня 2016 року, здійснює призначення субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України “Про надання населенню субсидій готівкою та відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”, субсидія призначається зареєстрованій в житловому приміщенні особіна яку відкриті особові рахунки один раз на рік на основі річного сукупного доходу осіб, прописаних у житловому приміщенні, за попередній календарний рік (2015 рік).

Розмір субсидії визначається як різниця між вартістю плати за скраплений газ, тверде та рідке пічне побутове паливо і комунальних послуг за рік у межах норм споживання та обсягом визначеного платежу.

При цьому субсидія на оплату житлово-комунальних послуг розраховується з місяця звернення за її призначенням до кінця поточного року.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам», розпорядженням голови Дрогобицької районної державної адміністрації від 26 лютого 2016 року № 39, затверджено натуральні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та їх вартість, відповідно до яких населенню надаються житлові субсидії готівкою.

При призначенні житлової субсидії готівкою в 2016 році застосовується ціна твердого палива – 1532,88 грн. за одну тонну, на домогосподарство; ціна скрапленого газу – 196,66 грн. за один балон, при нормі два балони на рік для сімей, що складаються з однієї-двох осіб, три балони для сімей з трьох-чотирьох осіб, чотири балони для сімей з  п’яти і більше осіб.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*