Щодо приймання документів по програмі підтримки фермерських господарств

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомляє про початок дії і приймання від сільгосптоваровиробників документів на отримання фінансової підтримки за програмою “Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників” для державної підтримки розвитку фермерських господарств. Наказом Мінекономіки від 24.07.2020 №1391 затверджені форми документів для надання фінансової підтримки за вищеназваною програмою.

Відповідно до Постанови КМУ від 07 лютого 2018 р. № 106 (із змінами) фінансова підтримка розвитку фермерських господарств у 2020 році передбачена за такими напрямами:

– бюджетна дотація за утримання корів (для ФГ (СФГ), які утримують від 5- ти корів) ;

– доплата на користь застрахованих осіб – членів/голови СФГ без набуття статусу юридичної особи ЄСВ;

– часткова компенсація витрат, пов’язаних з наданими сільськогосподарськими дорадчими послугами;

– бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар)

– новоствореним фермерським господарствам;

– фінансова підтримка сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів;

– фінансова підтримка ФГ на поворотній основі.

Фінансова підтримка, не виплачена одержувачам у 2019 році з незалежних від них причин за напрямами: часткова компенсація вартості насіння, часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, здешевлення кредитів, бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) для фермерських господарств (крім новостворених) у 2020 році виплачується лише у разі повторного подання ними до 1 вересня документів згідно з вимогами пунктів 7, 10, 11 і 11-2 цього Порядку.

Детальніше з умовами надання державної підтримки та формами документів можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України в аналітично – інформаційному порталі АПК України у рубриці “Державна підтримка ” – «Підтримка фермерства».

Для забезпечення ефективного використання коштів державного бюджету на виконання вищеназваної програми, інформуємо сільгосптоваровиробників про початок приймання документів на участь у програмах державної підтримки.

Звертаємо увагу фермерським та сімейним фермерським господарствам господарствам, що для отримання дотації на корови молочного напряму в переліку документів вимагається довідка з Укрдержфонду. Для її отримання необхідно подати запит до Львівської регіональної філії Укрдержфонду (форма запиту додається).

За додатковою інформацією звертатись до департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА за тел. (032) 255-05-72, 067 8359395 (Долинська С.В.) та Львівської регіональної філії Укрдержфонду ( м. Львів вул. Козельницька, 4), за тел. 067 7818287 ( Розмус О.С).

ЗАЯВКА для отримання фермерським господарством дотації за утримання корів молочного напряму продуктивності

Бюджетна дотація за утримання корів

ПОРЯДОК використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств

З А П И Т

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*