Щодо організації проведення регіонального семінару

bez-nazvanyya14 березня 2017 року з 9.30 до 15.00 у приміщенні Львівської обласної адміністрації (вул. Винниченка,18) кімната №412  відбудеться  регіональний семінар «Участь у міжнародних тендерах. Від ідеї до перемоги».

Організаторами є Міністерство економічного розвитку і торгівлі України,  USAID Trade Policy Program за підтримки департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації.

Метою семінару є надання пояснень та формування загального розуміння учасників до положень Угоди СОТ про державні закупівлі (далі – GPA), а також обговорення нових можливостей, які відкриваються для українського бізнесу в рамках приєднання до GPA.  Разом із  експертами проектного офісу USAID Trade Policy Program будуть надані рекомендації зацікавленим українським компаніям щодо конкретних кроків для участі у міжнародних тендерах. Цей захід спрямований на пояснення конкретних комерційних вигод, які існують в ряді країн, де українські компанії мають найбільший шанс на перемогу.

Зацікавлених осіб, щодо участі у заході до 7 березня 2017 року просимо звертатися за телефонами 261-22-00, 261-27-92.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*