Щодо інформування

Інформуємо, що на території Львівської області функціонує державне підприємство «Львівській державний інститут по проектуванню нафтопереробних та нафтохімічних підприємств» (м. Львів, вул. Золота,8), яке займається комплексним проектування в нафтопереробній, нафтохімічній та хімічній промисловостях , надає інжинірингові послуги у створенні виробничих підприємств, об’єктів інфраструктури (виконує комплекс робіт з проведення попередніх досліджень, підготовки техніко-економічного обґрунтування, комплексу проектних документів, розробки рекомендацій з організації виробництва і управління, експлуатації обладнання тощо).

«Львівдіпронафтохім» – інжинірингове підприємство з висококваліфікованими спеціалістами, оснащене комп’ютерною та копіювальною технікою, програмами для виконання економічних, технологічних, природоохоронних, конструкторських розрахунків та креслень. Інститут має необхідні державні ліцензії, зокрема для виконання проектних робіт в інших державах, і вже більше 60 років виконує в короткі терміни за оптимальними для замовника цінами проектні роботи для України –ВАТ «НПК Галичина» (Дрогобич), ВАТ «Нафтохімік Прикарпаття» (м. Надвірна, Івано-Франківська область)ВАТ «ЛУКОЙЛ-Одеський НПЗ» (Одеса» та ін.

Крім того, за проектами «Львівдіпронафтохіму» побудовано низьку технологічних установок виробництва присадок і мастил на нафтопереробних заводах Білорусі, Казахстану та Узбекистану.

У сучасних умовах інститут спеціалізується на виконанні проектно-вишукувальних та інжинірингових робіт, розробленні комплексної проектно-кошторисної документації на всіх стадіях виробництва, розширення, реконструкції і технічного переозброєння підприємств у галузі нафтопереробки, нафтохімії та інших областей промисловості, технологія яких ґрунтується на  застосуванні хімічних і фізико-хімічних процесів.

Серед основних проектних робіт – переробка нафти та газу, виробництво мастил, олив, присадок до олив, змащувально -охолоджувальних технологічних засобів, технологічного вуглецю, об’єктів загальнозаводського господарства,  автозаправних станцій. Враховуючи потреби замовників, інститут зданий виконувати проекти неспецифічних для його діяльності технологій.

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*