Щодо грантів Президента України для обдарованої молоді

Без названияВідповідно до Указу Президента України від 02 серпня 2000 року №945 «Про гранти Президента України для обдарованої молоді» Міністерство молоді та спорту України проводить конкурс на здобуття грантів Президента України для реалізації соціально значущих творчих проектів у соціальній та гуманітарній сферах.

Щороку призначають 60 грантів розміром до 75 тис. грн кожний. Грант може одержати громадянин України віком від 14 до 35 років. Матеріали на отримання гранту мають бути оформлені в установленому порядку та включати: заявку на участь у конкурсі, реєстраційну картку, опис проекту, кошторис витрат на реалізацію проекту, довідку-об’єктивку, два рекомендаційні листи.

Більш детально про Гранти можна ознайомитись у наказі Міністерства молоді та спорту України від 15 жовтня 2013 року №619 «Про забезпечення реалізації Указу Президента України від 02 серпня 2000 року №945 «Про гранти Президента України для обдарованої молоді».

Документи претендентів з Львівської області просимо подавати не пізніше 26 лютого 2017 року до Департаменту внутрішньої та інформаційної політики (вул. Винниченка, 18, 454 каб.).

Телефон для довідок: 261-27-40 (відділ молодіжної політики).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*