«Щоб мати можливість нарощувати обсяги реалізації продукції, суб’єкти господарювання Львівщини повинні працювати у «Prozorro»»,- Роман Филипів

Сьогодні, 1 серпня, у Львівській ОДА підбили підсумки роботи розпорядників коштів у системі електронних закупівель «Prozorro». Відтак, як розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів, завдяки цій роботі вдалось зекономити майже 3 млрд гривень.

Зокрема у 2016 році усі розпорядники бюджетних коштів на території Львівської області  зекономили 488 млн грн, у 2017 – 1 млрд 692 млн грн, у першому півріччі 2018 року – 716 млн грн.

Також Роман Филипів презентував динаміку залучення виконавців до участі в «Prozorro» та закликав підприємців Львівщини активніше долучатись до користування системою.

«Важливою є конкуренція в межах закупівель. Відтак у 2016 році приблизно на 1 закупівлю припадало 1,7 учасника. У 2017 – 2, 05 учасника, у 2018 році  – 2, 2 учасника. Це надзвичайно важливий показник, адже за нашими дослідженнями за межі Львівської області вийшло понад 4 млрд гривні. Це означає, що в закупівлях оголошених розпорядниками бюджетних коштів Львівщини, перемагали компанії з інших регіонів. І тут надзвичайно важливо зрозуміти, що усі суб’єкти господарювання, які працюють на території Львівської області, повинні працювати в системі «Prozorro», відстежувати її, для того щоб мати можливість нарощувати свої обсяги реалізації продукції»,- наголосив Роман Филипів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*