Що таке “мінімалка”

imagesНезважаючи на те, що фраза «мінімальна зарплатня» є частоуживаною, мало хто насправді усвідомлює, що вона собою уявляє.

Мінімальна заробітна платня — це мінімальний розмір оплати праці, який є законодавчо встановленим і обов’язковим для всіх підприємств, незалежно від форм власності (тобто, незалежно від того, це приватне підприємство чи державне). Працедавець не має права встановлювати меншу оплату праці за виконану роботу особою в місяць. Така мінімальна зарплатня в основному встановлюється для некваліфікованої або малокваліфікованої праці.

Варто додати, що вона є стабільною і до неї не відносять різного роду надбавки, премії, заохочувальні виплати і таке інше. Мінімальна платня використовується для того, щоб встановити розміри ставки єдиного податку, податкової соціальної виплати та суми нарахованого єдиного соціального внеску.

Варто відмітити, що ця ставка допомагає державі тримати під контролем приватні підприємства, на яких часто порушуються норми охорони праці, тривалості робочого дня та іншого.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*