СБУ: Ваша безпека – наша турбота!

Тероризм у нашому суспільстві ‒ це одна із найнебезпечніших діяльностей людства, яка полягає у застосуванні насильства: захоплення заручників, підпали, вбивства та залякування населення або посягання на життя чи здоров’я ні в чому не винних людей. У зв’язку із тенденцією до зростання кількості анонімних повідомлень про загрозу безпеці громадян, а також проявів діяння із ознаками терористичного акту Управлінням СБУ у Львівській області рекомендовано:

– у разі виявлення підозрілих предметів негайно повідомте про знахідку правоохоронні органи за тел. 102 та чергового Управління СБУ у Львівській області за тел. +38 (032) 261-61-43 або +38 (067) 310-93-99.

Якщо виявлений предмет, на вашу думку, не має знаходитися у цьому місці і має такі характерні ознаки:

– залишені у громадських місцях чи транспорті валізи, пакети, коробки тощо;

– наявність у виявленого предмета характерного вигляду штатних бойових припасів, навчально-імітаційних, сигнальних, освітлювальних, піротехнічних виробів чи їх елементів;

– наявність у підозрілого предмета звуку працюючого годинникового механізму;

– наявність у виявленого предмета запаху бензину, газу, розчинника, паливно-мастильних чи хімічних матеріалів;

– наявність диму, що виходить з предмета.

СУВОРО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

– самостійно проводити з такими предметами будь-які дії, зокрема, наближатися, торкатися, нахилятися, переміщувати, підіймати чи інші маніпуляції, що можуть призвести до детонації засобів ураження. Відповідальність за діяння із ознаками тероризму, в тому числі на стадії готування, передбачена ст. 258 (терористичний акт) – ст. 258-5 (фінансування тероризму) Кримінального кодексу України, та карається на строк позбавлення волі від п’яти років до довічного ув’язнення.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*