Санепідеміологи шукають причину отруєння 28-ми відвідувачів ресторану у центрі Львова

Впродовж 12-13 травня до обласної інфекційної клінічної лікарні з діагнозом харчова токсикоінфекція та гостра кишкова інфекція госпіталізовано 28 осіб, які харчувались в ресторані «Театр пива «Правда» у Львові. Серед постраждалих – четверо дітей до 18 років.

За інформацією департаменту охорони здоров¢я облдержадміністрації, усі пацієнти 11 травня були відвідувачами згаданого пивного ресторану та вживали приготовані там кури-гриль, картоплю по-домашньому, а також страви з риби та випічку із заварним кремом. Стан усіх хворих середньої важкості.

«Департамент охорони здоров¢я спільно з санепідслужбою здійснюють комплекс лабораторних досліджень з метою встановлення збудника, який спричинив захворювання. Хворим надається допомога відповідно до протоколів МОЗ України», – розповідає директор обласного департаменту Богдан Чечотка.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*