Санаторій «Моршинкурорт»: присвятіть локдаун здоров’ю

У січні державне підприємство «Санаторій «Моршинкурорт» працює за звичним графіком, без жодних порушень карантинних вимог.

«Посилення карантинних заходів, яке в Україні планують ввести у січні, не стосуватиметься санаторно-курортних закладів та обмеження руху транспорту, – наголосив Юрій Холод заступник голови облдержадміністрації. – Пропоную провести анонсований локдаун на оздоровчих курортах Львівщини. Придбавши путівку, ви зробите добре собі, а також підтримаєте санаторно-курортну галузь нашого регіону».

За словами заступника директора з реалізації санаторно-курортних послуг та маркетингу Миколи Фурманюка, проживання, прийом мінеральної води, харчування, діагностика та лікування відпочивальників на «Моршинкурорті» проводять у різних корпусах. Це дає можливість надавати послуги та забезпечити потреби гостей, уникаючи скупчень.

«Також в умовах пандемії ми забезпечуємо послуги санаторно-курортного лікування осіб, потерпілих від нещасних випадків на виробництві, та реабілітаційного лікування застрахованих осіб за кошти Фонду соціального страхування, який відновив фінансування цих путівок», – зазначив  Микола Фурманюк.

Як відомо, «Моршинкурорт» спеціалізується на захворюваннях печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, покращує загальний стан організму. Моршинські лікарі запевняють, що навіть 10-денне перебування на курорті, допоможе відновити та підтримати імунітет. Ви наситите свій організм корисними біологічно активними речовинами – фітонцидами, які пригнічують розвиток бактерій, а чисте лісове повітря збадьорить і підтримає святковий настрій.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*