“Самбірський хлібокомбінат” нарощує виробничі потужності

“Самбірський хлібокомбінат” оновив лінії пшеничних хлібів. Зокрема, на виробництві було замінено тістоподільну машину м’якої дії.

Нове обладнання придбали в Туреччині. Воно здійснює безстресовий поділ тіста, що забезпечує високі споживчі властивості продукту, та гарантує великі виходи тіста у поєднанні з відмінною точністю роботи. Тістоподільник встановлений на лінії з виробництва пшеничних сортів. Його потужність складає 1000 одиниць за годину.

Довідково:
Виробничий підрозділ “Самбірський хлібокомбінат” входить до складу ПАТ “Концерн Хлібпром”, одного з найбільших національних виробників хліба. Засновано підприємство у 1967 році. На заводі, проектною потужністю 20 тонн продукції на добу, працює 180 працівників. Сьогодні хлібокомбінат випускає 125 різновидів продукції – хліба, хлібобулочних та кондитерських виробів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*