Рятувальники перевірили стан пожежної безпеки у закладах з нічним перебуванням населення в Турківському районі

Без названия

У четвер, 28 вересня, районний сектор Головного управління ДСНС України у Львівській області спільно із представниками місцевих органів самоврядування, завідувача сектору з питань цивільного захисту провели перевірку закладів з нічним перебуванням населення на предмет дотримання в них правил пожежної безпеки в Турківській КЦРЛ, Турківській загальноосвітній школі-інтернат та приватній організації “Дитячий будинок “Нове життя”. За результатами перевірки вручено приписи для усунення виявлених недоліків.

Зазначимо, що такі перевірки проводять по всій області на виконання розпорядження Кабінету міністрів України від 20.09.2017 року № 643-р та доручення голови Львівської обласної державної адміністрації, у зв’язку із трагедією, яка сталася у місті Одесі в ніч з 15 на 16 вересня 2017 року й спричинила до загибелі дітей.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*