Рука допомоги: цьогоріч збільшили суму виплати учасникам проекту

Цьогоріч учасникам проекту “Рука допомоги”, який втілюється Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку збільшили суму фінансової допомоги на започаткування власної справи  до  70 тис гривень.  

Про це повідомила сьогодні під прес-конференції заступник начальника управління – начальник відділу оплати праці, охорони праці та соціально-трудових відносин Львівської ОДА Любов Жук.

“Пілотний проект “Рука допомоги” передбачає три напрями підтримки малозабезпечених та переселенців – це працевлаштування таких осіб, залучення до громадських робіт, і надання фінансової допомоги на відкриття власної справи. Цьогоріч суму фінансової допомоги збільшили до 70 тис. гривень. Це безвідсоткова допомога, і що важливо, сума до повернення при цьому зменшується на суму сплачених за три роки податків. Якщо ж учасник пілотного проекту працевлаштує на своєму підприємстві двох осіб з числа малозабезпечених чи вимушено переміщених осіб, то кошти повертати взагалі не потрібно”, – розповіла Любов Жук.

За словами Любові Жук, з моменту дії проекту у Львівській області нову роботу знайшли 221 осіб, 23 особи залучили  до участі в громадських роботах. Ще 41 колишніх безробітних малозабезпечених отримали позитивне рішення про надання поворотної фінансової допомоги, з них 20 – вже отримали фінансування на відкриття власної справи.

Цьогоріч долучитись до проекту можуть і мешканці трьох об’єднаних територіальних громад.

“Уряд продовжив строк дії пілотного проекту до кінця 2018 року, окрім пілотних областей, а саме Львівської, Полтавської, Харківської, цьогоріч приєднається ще три ОТГ у Житомирській, Чернігівській та Донецькій областях”, – зазначила координатор з комунікаційної роботи проекту “Рука допомоги” Інна Шинкаренко.

Свої бізнес-ідеї учасники проекту реалізували у різноманітних напрямках. Це вирощування квітів, відкриття ветеринарного кабінету, піцерії, виготовлення сирів.

““Рука допомоги” – це проект, який підштовхнув реалізувати свої мрії швидше, ми з чоловіком захистили бізнес- проект, отримали 64 тис гривень фінансової допомоги і відкрили  крамницю “Антураж”, у якій можна придбати ікони, вишиванки, вироби ручної роботи і плануємо розвивати цю справу”, – розповіла учасниця проекту Катерина Новицька.

Загалом у 2017 році учасниками проекту стали понад 600 членів малозабезпечених сімей та переселенців, які мешкають в області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*