Рух на автомобільних дорогах Львівщини відновлено

На виконання рішень обласного штабу керівництва з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій зимового періоду 2012/13 року від 16 березня, роботи з розчистки автодоріг та відновлення електропостачання населених пунктів були організовані  та не припинялися протягом останньої доби на всіх адміністративних територіях області.

Станом на 8:00 годину 2013 року:

–  приведено до нормативних параметрів та забезпечено рух на всіх автомобільних дорогах державного і регіонального значення, за винятком дороги Червоноград – Нововолинськ (на ділянці Острів – кордон з Волинською областю рух відновлено для легкового транспорту, для вантажного – обмежений). Ведуться роботи з розчищення проїзної частини дороги до нормативних параметрів.

– забезпечено доїзд до населених пунктів дорогами місцевого значення, де рух було зупинено або він був затруднений. Протягом доби відновлено доїзд до 466 населених пунктів області. Наразі  залишається невідновленим проїзд дорогами місцевого значення до 210 населених пунктів області (у районах Бродівському-45, Городоцькому-6, Жидачівському-24, Жовківському-7, Золочівському-43, Миколаївському-6, Мостиському-13, Радехівському-18, Сокальському-41, Турківському-5, Яворівському-2) та затруднений проїзд дорогами місцевого значення до 97 населених пунктів області.

Також відновлено  електропостачання 48 населених пунктів, зокрема  Головним управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій у Львівській області та Жовківською, Сокальською, Бродівською райдержадміністраціями аварійним бригадам ПАТ «Львівобленерго» надавалась допомога технікою високої прохідності та гужовим транспортом для забезпечення доїзду до місць пошкодження електромереж.

На 8.00 годину  17 березня залишаються знеструмленими 7 населених пунктів повністю та 1 населений пункт частково в двох  районах області – Бродівському (6) та Жовківському (1/1). Без електрозв’язку залишаються 10 населених пунктів в Бродівському  та Перемишлянському районах.

Слід зазначити, що за  дорученням голови обласної державної адміністрації відповідальними особами з числа керівного складу цілодобово здійснюється контроль за станом проблемних ділянок автодоріг області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*