Розвиток вітчизняного автопрому в центрі круглого столу у Києві

Питання відродження вітчизняного автопрому порушили під час круглого столу в Українському союзі промисловців і підприємців у Києві. Захід об’єднав представників влади, парламентарів, Федерації роботодавців автомобільної галузі, керівників компаній автовиробників України.

Участь у круглому столі взяв перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Учасники зустрічі наголосили, що відродження автопрому може дати потужний стимул для росту ВВП. Як зазначили в межах зустрічі, світовий авторинок продовжує зростати та відчуває потребу у додаткових виробничих потужностях. Тому створені та модернізовані сучасні українські виробництва мають потенціал для відродження через співпрацю із лідерами світового автопрому.

Відтак наголосили на важливості впровадження державної антикризової промислової політики. Зокрема, йдеться про прийняття ВРУ пакету стимулів зі створення робочих місць в галузях з високою доданою вартістю, у т.ч. автовиробництві; ухвалення законопроектів, що стимулюють розвиток електричного автотранспорту України; врегулювання ситуації з безконтрольним та нелегальним ввезенням автомобілів на іноземній реєстрації, тощо.

Окремо пропонується розробити та прийняти до кінця 2018 року комплексний Закон «Про підтримку вітчизняного автомобілебудування шляхом створення автомобільного кластеру». Йому має передувати урядова концепція розвитку автопрому, низка рішень щодо відновлення рівня професійно-технічної освіти для підготовки кадрів та ін.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*