Розвиток українського кіно: торік 9 фільмів отримали співфінансування з обласного бюджету

У межах реалізації Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства, департамент внутрішньої та інформаційної політики проводив конкурс підтримки регіонального кінематографу. У 2018 9 кінопроектів, поданих на конкурс, отримали співфінансування з обласного бюджету.

Про це повідомив сьогодні, 21 лютого, під час звіту директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Андрій Ковальський.

“Усі кінострічки були відзняті громадськими організаціями і спрямовані на історико-патріотичне виховання, збереження національної самобутності, формування духовних та естетичних цінностей суспільства, а також на популяризацію та розвиток регіонального кіно”,- зазначив Андрій Ковальський

Серед обраних кінострічок – фільми «Із зав’язаними очима», «Жінки в науці», «Незламні», «Король Данило», «Хрещений двічі», «Черкаси», «Справа життя Миколи Красовського», «Сильні духом» та «Малюнок для героя».

Основні критерії оцінки проекту – актуальність, інноваційність, реалізація до кінця року, висока художня якість, стратегія реалізації та просування.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*