Розвиток потенціалу Карпатського регіону – у центрі дискусії ІІІ Форуму регіонального розвитку

Правильне використання коштів та грамотне написання проектів – запорука тривалої співпраці з ЄС та спосіб пожвавити економіку України. У цьому переконаний міністр закордонних справ Павло Клімкін, який сьогодні із візитом перебуває на ІІІ Форумі місцевого розвитку у Трускавці.

Міністр взяв участь у пленарній дискусії «Політика розвитку Карпат».

«Проекти у фінансовій перспективі будуть децентралізовані і їх виконання залежатиме від людей на місцях. Те, що ми зможемо реалізувати малі проекти, дасть нам можливість взятися до більш масштабних справ. Зрештою, на нас у світі сподіваються. Тож мусимо мобілізуватися для використання усіх наших шансів», – зазначив Павло Клімкін.

Досвідом у подібних справах поділився міністр інвестицій та розвитку Республіки Польща Єжи Квєцінські.

«Розвиток економіки Польщі дуже значною частиною залежить від регіонального розвитку. Нам сьогодні дуже важливо створити співпрацю з місцевими органами влади для налагодження стратегії спільного розвитку. Зараз добрий час для виходу нашої співпраці на новий рівень. Макрорегіональна стратегія – важливий інструмент для розвитку економіки та покращення добробуту мешканців регіону», – наголосив Єжи Квєцінські.

В успішній реалізації проекту розвитку карпатського регіону впевнений і голова Верховної Ради України Андрій Парубій:

«Питання регіональної співпраці має велику підтримку в наших європейських колег. Важливим питанням також є безпека. Така співпраця має дати поштовх до економічного розвитку та інфраструктури. Подібний досвід та механізми у світі вже є. Ініціативи, що надходить від місцевих органів влади, мають бути почуті в Євросоюзі. Карпатський регіон має великий потенціал, який ми мусимо розвинути».

За словами Андрія Парубія, залучення нових інвестицій сприятиме розвитку як Карпатського регіону, Львівщини та України загалом.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*