Розвиток підприємництва та покращення інвестиційного клімату регіону – у пріоритеті

У кожному районі Львівської області працюватимуть відповідальні особи, які займатимуться моніторингом інвестиційних об’єктів. Включно із об’єктами, що будуються, добудовуються або на  яких триває реконструкція, а також діючих об’єктів, що не введені в експлуатацію на території району.

Про це розповів начальник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис під час наради голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки із головами райдержадміністрацій та  міськими головами міст обласного значення.

«Ми повинні підвищувати обсяги залучення інвестицій в економіку Львівщини, – наголосив під час наради Олег Синютка. – Тому допомагатимемо інвесторам у реалізації тих чи інших проектів з перших кроків».

Сьогодні на супроводі в управлінні інвестиційної політики Львівської ОДА перебувають 86 інвестиційних об’єктів області.

За словами Романа Матиса, систематичний контроль  має на меті вирішення проблемних питань суб’єктів господарювання, що виникають у процесі здійснення ними господарської діяльності та гальмують процеси ведення бізнесу.

Результатом такої системної роботи стане наповнення місцевих бюджетів через ріст сплати податків та інвестиційних внесків, легалізація підприємницької діяльності, створення нових робочих місць, забезпечення безперебійної діяльність підприємств, формування довірливих стосунків з підприємствами, покращення інвестиційного клімату району та області.

«Це стимулюватиме інвесторів відкривати нове виробництво або розширювати вже існуючі», – додав Роман Матис.

Варто зазначити, що у 2016 році на території Львівської області відкрили та розширили свої виробничі потужності 54 підприємства з іноземними інвестиціями, на яких створено близько 12 000 робочих місць. У 2016 році в економіку Львівщини іноземними інвесторами вкладено 58,6 млн доларів США інвестицій, що у 2,1 раза більше порівняно з 2015 роком.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*