Розвиток опорних лікарень – у центрі зборів госпітальної ради

Функціонування та розвиток лікарень інтенсивного лікування розглянули сьогодні під час першого засідання  установчих зборів госпітальної ради госпітального округу Львівської області.

Під час зборів під головуванням заступника голови Львівської ОДА Івана Собка обрали двох заступників та секретаря, а також обговорили співпрацю медичних закладів вторинної та третинної медицини із Національною службою здоров’я України.

«Ми зараз перебуваємо на такому етапі, коли в деяких медичних закладах більше персоналу, аніж пацієнтів, а на установи із держбюджету йде більше грошей, ніж у розвинений країнах. Мусимо зараз рахувати кожну гривню та стежити, аби вона йшла користь пацієнту», – наголосив Іван Собко.

Під час наради т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Андрій Васько презентував план розвитку Львівського госпітального округу. За його словами найбільша увага концентруватиметься навколо великих лікарень області.

«Робоча група напрацювала мережу лікарень інтенсивного лікування. За методологією Міністерства визначили 9 закладів. Цей переліку може бути розширений чи змінений за результатами роботи закладів із НЗСУ. Зараз у роботі цих закладів у пріоритеті має бути розробка ПКД, аби облаштувати приймальні відділення, це дозволить швидше отримати фінансування та розпочати роботи», – наголосив Андрій Васько.

Він також наголосив на важливості скерування фінансового ресурсу на закупівлю обладнання та проведення реконструкцій приміщень.

Засідання госпітальної ради відбуватиметься щомісяця, наступного разу члени ради зберуться уже у лютому.

Госпітальна рада Львівського госпітального округу створена для визначення проблемних питань, координації дій, розробки пропозицій та рекомендацій щодо реалізації на рівні госпітального округу державної політики у сфері охорони здоров’я, сприяння організації та функціонування медичної допомоги, фінансування медичної допомоги в госпітальному окрузі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*