Розвиток незалежної вітчизняної енергетики на Турківщині

На реалізацію «Стратегічних завдань Президента України з розвитку незалежної вітчизняної енергетики» на території району впроваджують інвестиційні проекти з будівництва вітрових електростанцій (ВЕС) ТзОВ «Карпатська ВЕС» та ТзОВ «Аквілон Енерго».

ТзОВ «Карпатська ВЕС» встановлено вітровимірювальну щоглу на території Завадівської сільської ради і планується будівництво ВЕС на території Завадівської, Ільницької та Вовченської сільських рад загальною потужністю 100 МВт. Виконуються роботи з виготовлення детального плану території та розроблення проекту землеустрою з відведення   земельних ділянок під будівництво вітрогенераторів. В населених пунктах проходять громадські слухання.

ТзОВ «Аквілон Енерго» планується будівництво ВЕС на території Верхньогусиненської, Либохорської та Карпатської сільських рад.  Виконуються роботи з виготовлення детального плану території та розроблення проекту землеустрою з відведення   земельних ділянок під будівництво вітрогенераторів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*