Розвиток малого та середнього підприємництва Львівщини: в області розробляють стратегію до 2020 року

У четвер, 5 жовтня, у Львівській облдержадміністрації відбулось четверте засідання робочої групи із розробки Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Львівської області до 2020 року.

Засідання відбулось під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського. Також, участь у засіданні взяв директор департаменту економічної політики Роман Филипів, координатор аналітичного компоненту Програми USAID (ЛЕВ) Оксана Кузяків, старший радник з економічних питань Програми  USAID (ЛЕВ) Ігор Бураковський.

Із вступним словом про актуальність розробки Стратегії для покращення підприємницького клімату Львівщини виступив Ростислав Замлинський. Він зазначив, що розробка та подальша реалізація заходів Стратегії сприятиме конструктивному діалогу влади та бізнесу з питань розвитку та функціонування малого та середнього підприємництва.

Нагадаємо,  під час перших зустрічей, учасники обговорили характеристики стратегії, ризики, передумови, засади та моніторинг реалізації стратегії, а також стан малого та середнього підприємництва в області. Зокрема, під час попередньої зустрічі учасники торкнулись питання кластерного аналізу районів Львівщини у різних вимірах (аграрний, промисловий, діяльність МСП, динаміка реалізації продукції МСП), та проаналізували дерево цілей Стратегії.

Довідково:

Стратегія розвитку малого та середнього підприємництва Львівської області на період до 2020 року – це документ політики, що повністю відповідатиме принципам «Акту з питань малого бізнесу для Європи», який ґрунтується на досвіді ЄС. Цей документ містить чіткі цілі та реалістичні шляхи їх досягнення.

Мета Стратегії – створення сприятливих умов для розвитку МСП Львівської області.

Очікуваний результат виконання Стратегії :

  • створення нових робочих місць та збільшення привабливості області як основного місця працевлаштування (індикатор – збільшення кількості зайнятих на МСП);
  • легалізація підприємницької діяльності (індикатор – збільшення кількості МСП при одночасному зростанні зайнятих на них працівників)
  • збільшення обсягів реалізованої продукції МСП (індикатор – реальне збільшення обсягу реалізованої продукції);
  • збільшення рівня інноваційності МСП (індикатор – збільшення частки інноваційно активних МСП);
  • зростання добробуту населення (індикатор – зростання реального ВРП на душу населення).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*