Розвиток гастрономічного туризму обговорили із представниками фермерських господарств

Cьогодні, 28 січня, перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський зустрівся із представники фермерських господарств, рестораторами та експертами у галузі туризму.

У межах зустрічі обговорили розвиток гастрономічного туризму на Львівщині.

“Велика кількість маленьких підприємств – це перевага Львівської області. Такі підприємства манять туристів своїми креативними ідеями, пропозиціями та продукцією, яку виготовляють. Дякую, що усі зусилля докладаєте у своїй роботі. З боку облдержадміністрації ми готові вам допомагати”,  – зазначив Василь Лозинський.

Начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака розповіла, що у 2018 році управління розробило та видало путівники  “Гастромандри Львівщиною”, а також організувало понад 10 гастропрезентацій.

“Тішимось, що 2020 є роком сільського туризму. Ми плануємо оновити каталог “Гастромандри Львівщиною” online та offline. Також у нас є ідея гастро-блогу, де відображатимемо усе з погляду туриста та професійних експертів, щоб ще більше заохотити людей приїхати на Львівщину.  Окрім того, ми  маємо мету активно брати участь як у локальних фестивалях, так і в українських ділових майданчиках та презентаціях за кордоном”,  – наголосила Наталія Табака.

Під час заходу успішним досвідом з прийому туристичних груп та індивідуальних туристів поділились керівники фермерських господарств «Західний равлик», «Дві Катерини», «Медовий блюз».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*